کد خبر:21002
پ

تحرکات دشمن کاملاً در رصد فراجا و اشراف اطلاعاتی است

مجله رادینه، سردار عزیزالله ملکی صبح سه شنبه در مراسم افتتاحیه بیست و هفتمین مسابقات سراسری قرآن کریم فراجا در سالن شهدای ناجا رشت با اشاره به میزبانی گیلان برای برگزاری این مسابقات گفت: حدود دو ماه است که در وضعیت آماده باش هستیم اما علی رغم فراخوان‌های دشمن و آشوب‌های خیابانی این مسابقات را […]

4101154 - تحرکات دشمن کاملاً در رصد فراجا و اشراف اطلاعاتی است

مجله رادینه، سردار عزیزالله ملکی صبح سه شنبه در مراسم افتتاحیه بیست و هفتمین مسابقات سراسری قرآن کریم فراجا در سالن شهدای ناجا رشت با اشاره به میزبانی گیلان برای برگزاری این مسابقات گفت: حدود دو ماه است که در وضعیت آماده باش هستیم اما علی رغم فراخوان‌های دشمن و آشوب‌های خیابانی این مسابقات را برگزار می‌کنیم.

فرمانده انتظامی گیلان افزود: تحرکات دشمن کاملاً در رصد فراجا و اشراف اطلاعاتی است و همانند گذشته دشمن را شکست خواهیم داد.

وی با اشاره به برگزاری بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ جلسه قرآن از ابتدای امسال گفت: در ایام ماه مبارک رمضان ۵۵۰ جلسه جزءخوانی برگزار شد.

فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به احداث ۲۰ یادمان شهدا در کلانترهای انتظامی استان تصریح کرد: تجهیز و توسعه ۵ دارالقرآن و آموزش حدود ۲ هزار نفر از کارکنان و خانواده‌ها برای حفظ قرآن از دیگر اقدامات برای ترویج این کتاب آسمانی به شمار می‌رود.

بیشتر بخوانید :   حمله اغتشاشگران به پاکبان و شهردار شب منطقه ۵

سردار ملکی به توزیع بسته‌های معیشتی در دوران کرونا اشاره و بیان کرد: در راستای لبیک گویی به فرمان رهبری، ۶ مرحله طرح مواسات را در گیلان اجرا کردیم.

فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به قرار گرفتن نام وی در لیست تحریم‌های اروپا و آمریکا گفت: امیدواریم که تمامی اقدامات و فعالیت‌های ما در راستای جلب رضایت پروردگار باشد.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام