کد خبر:21013
پ

موج اخراج کارمندان به آمازون رسید

به گزارش مجله رادینه به نقل از رویترز، اخراج نیروی انسانی آمازون که در نیویورک تایمز گزارش شده بود، شامل ۳ درصد کارمندان است. البته تعداد دقیق کارمندان اخراجی ممکن است تغییر کند زیرا بخش های داخلی این شرکت مشغول بررسی اولویت هایشان هستند. این خرده فروش آنلاین تصمیم دارد مشاغلی در بخش تولید دستگاه […]


4138436 - موج اخراج کارمندان به آمازون رسید

به گزارش مجله رادینه به نقل از رویترز، اخراج نیروی انسانی آمازون که در نیویورک تایمز گزارش شده بود، شامل ۳ درصد کارمندان است. البته تعداد دقیق کارمندان اخراجی ممکن است تغییر کند زیرا بخش های داخلی این شرکت مشغول بررسی اولویت هایشان هستند.

این خرده فروش آنلاین تصمیم دارد مشاغلی در بخش تولید دستگاه هایش را حذف کند که شامل بلندگوی الکسا و دوربین های امنیت خانگی و همچنین بخش های منابع انسانی و خرده فروشی را کاهش دهد.

منبع آگاه دلیل اخراج نیروهای انسانی در آمازون را بی توازنی در محیط اقتصاد کلان عنوان کرد.

بیشتر بخوانید :   شعار سال ۱۴۰۱ در صنعت دانش بنیان مخابرات چگونه محقق می شود

خبر اخراج کارمندان آمازون در حالی اعلام می شود که بقیه شرکت های فناوری بزرگ مانند متا و توئیتر نیز پس از سال ها رشد و استخدام نیروی انسانی تازه در مواجهه با رکود اقتصادی، شیوه مشابهی در پیش رفته اند.

هفته گذشته متاپلتفرمز اعلام کرد بیش از ۱۱ هزار کارمند یا ۱۳ درصد نیروی انسانی خود را اخراج می کند. البته آمازون هنوز بازه زمانی اطلاع رسانی اخراج به کارمندان را اعلام نکرده است.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام