کد خبر:21018
پ

هشدار جاسوسی از هیئت آلمانی در اجلاس آب و هوایی مصر

  به گزارش خبرنگار اقتصادی به نقل از ریترز، سه منبع آگاه اعلام کردند پلیس آلمان به هیئت شرکت‌کننده این کشور در اجلاس آب و هوایی COP27 مصر هشدار داده است که ممکن است از سوی دستگاه اطلاعاتی کشور میزبان مورد جاسوسی قرار بگیرند. بر اساس یک ایمیل ارسال شده، پلیس آلمان، به هیئت نمایندگی […]

 

1668496078 572 4317392 - هشدار جاسوسی از هیئت آلمانی در اجلاس آب و هوایی مصر

به گزارش خبرنگار اقتصادی به نقل از ریترز، سه منبع آگاه اعلام کردند پلیس آلمان به هیئت شرکت‌کننده این کشور در اجلاس آب و هوایی COP27 مصر هشدار داده است که ممکن است از سوی دستگاه اطلاعاتی کشور میزبان مورد جاسوسی قرار بگیرند.

بر اساس یک ایمیل ارسال شده، پلیس آلمان، به هیئت نمایندگی این کشور در اجلاس COP27 نسبت به نظارت پیدا و پنهان دستگاه اطلاعاتی مصر بر آنها بوسیله دوربین‌های عکاسی و فیلم برداری هشدار داده است.

یک منبع آگاه اعلام کرده که صحبت‌های هفته گذشته اولاف شولتز، صدر اعظم آلمان، درباره اوضاع حقوق بشری مصر، دولت این کشور را به سمت نظارت و جاسوسی از اتباع آلمانی سوق داده است.

بیشتر بخوانید :   دلار توافقی هم اکنون ۳۱۳۴۵ تومان

هنوز مصری‌ها به انتشار این خبر واکنشی نشان نداده‌اند.

سخنگوی پلیس آلمان هم از اظهار نظر در این باره خودداری کرده است.

پلیس آلمان در ایمیل ارسال شده به اعضای هیئت آلمانی در اجلاس COP27 به آنها هشدار داده که ممکن است مکالماتشان ضبط شود و یا افراد نزدیک به دولت مصر تلاش کنند تا با اقدامات تحریک آمیز برگزاری برنامه‌های آنها را مختل کنند.

۳ شرکت کننده آلمانی غیر دولتی در اجلاس COP27 مصر که به عنوان نماینده نهادهای خصوصی و صنعتی در این اجلاس حضور داشته اند هم گفته‌اند که دیگر شرکت‌کنندگان به آنها نسبت به این مسئله به صورت شفاهی هشدار داده‌اند.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام