کد خبر:21044
پ

رکورددار ماموریت‌های جاده‎‌ای کشور کدام استان بود؟

به گزارش مجله رادینه، مهدی ولی‌پور با اشاره به طرح ملی امداد و نجات تابستانه ۱۴۰۱ که از پانزدهم خرداد شروع و تا شانزدهم مهر ادامه داشت، گفت: در این مدت زمان و در ۱۲۵ روز گذشته، ۸ هزار و ۱۰ مورد مأموریت امداد و نجات جاده‌ای توسط نجاتگران جمعیت هلال‌احمر به انجام رسید که […]

4330881 - رکورددار ماموریت‌های جاده‎‌ای کشور کدام استان بود؟

به گزارش مجله رادینه، مهدی ولی‌پور با اشاره به طرح ملی امداد و نجات تابستانه ۱۴۰۱ که از پانزدهم خرداد شروع و تا شانزدهم مهر ادامه داشت، گفت: در این مدت زمان و در ۱۲۵ روز گذشته، ۸ هزار و ۱۰ مورد مأموریت امداد و نجات جاده‌ای توسط نجاتگران جمعیت هلال‌احمر به انجام رسید که نسبت به مشابه سال قبل، ۲۲ درصد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: در این مدت زمان، ۵ هزار و ۴۴۲ نفر از مصدومین به مراکز درمانی انتقال و ۱۵۳۹ نفر در محل حادثه درمان شدند.

ولی‌پور افزود: ۲۱۵۴ نفر نیز در طی ۱۳۵۷ مورد عملیات نجات فنی از خودرو رهاسازی شدند که انجام عملیات فنی نسبت به مشابه سال قبل ۲۳ درصد افزایش داشته است.

بیشتر بخوانید :   ۲ میلیارد ریال چوب تاغ قاچاق در میامی کشف شد

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به افزایش ۹ درصدی عملیات امداد و نجات در استان اصفهان نسبت به نمونه مشابه سال قبل عنوان کرد: بیشترین مأموریت جاده‌ای در استان اصفهان و با ۷۱۰ مورد عملیات انجام گرفته است.

وی گفت: استان‌های مازندران و گلستان به ترتیب با انجام ۶۲۱ و ۵۲۱ مورد عملیات از دیگر استان‌هایی هستند که بیشترین عملیات جاده‌ای در این دو استان انجام شده. گفتنی است، رشد انجام عملیات امداد و نجات جاده‌ای در مازندران و گلستان به ترتیب، ۸ و ۵.۶ درصد نسبت به مشابه سال قبل بوده است.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام