کد خبر:21081
پ

مدیران پایگاه‌های هگمتانه، ری و حریره مشخص شدند

مجله رادینه، رضا سامه مدیرکل پایگاه‌های میراث ملی و جهانی به تازگی سه مدیر را برای پایگاه‌های ملی و جهانی در سه استان منصوب کرد. صاحب محمدیان منصور به عنوان مدیر پایگاه میراث ملی محوطه باستانی هگمتانه منصوب شد. در حکم صاحب محمدیان منصور آمده است: نظر به مراتب شایستگی‌ها و تجارب جنابعالی، بنا بر […]

3456311 - مدیران پایگاه‌های هگمتانه، ری و حریره مشخص شدند

مجله رادینه، رضا سامه مدیرکل پایگاه‌های میراث ملی و جهانی به تازگی سه مدیر را برای پایگاه‌های ملی و جهانی در سه استان منصوب کرد. صاحب محمدیان منصور به عنوان مدیر پایگاه میراث ملی محوطه باستانی هگمتانه منصوب شد.

در حکم صاحب محمدیان منصور آمده است: نظر به مراتب شایستگی‌ها و تجارب جنابعالی، بنا بر پیشنهاد مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان همدان به موجب این حکم به سمت مدیر پایگاه میراث ملی محوطه باستانی هگمتانه منصوب می‌شوید.

در ادامه حکم علاوه بر وظایف مشخص شده پایگاه، توجه به معرفی و آموزش میراث ملموس، ناملموس و طبیعی برای مخاطبان مختلف، جلب مشارکت جوامع محلی و همچنین ایجاد ساز و کارهای مؤثر برای تسهیل و تداوم همکاری‌ها با نهادها و انجمن‌های استان همدان در امر حفاظت و مدیریت آثار ارزشمند مورد تاکید قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید :   کشف ۱۱ هزار آمپول کمیاب قاچاق در مرز دوغارون تایباد

سجاد قربانی نیز به عنوان مدیر پایگاه میراث ملی شهر تاریخی «حریره کیش» منصوب شد. همچنین با حکم مدیرکل پایگاه‌های میراث ملی و جهانی، عبدالمهدی همت‌پور به عنوان مدیر پایگاه میراث ملی محوطه باستانی ری با پیشنهاد مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران منصوب شده است.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام