کد خبر:21105
پ

سرمربی سابق استقلال در آستانه محرومیت ۶ ماهه

  به گزارش مجله رادینه، فدراسیون فوتبال آرای جدید کمیته انضباطی را منتشر کرد که یکی از این آرا مربوط به محمود فکری سرمربی فعلی تیم سایپا است. فکری در حال حاضر درگیر پرونده شکایت باشگاه نساجی از او به دلیل جدایی از این تیم و حضور در استقلال در سال‌های گذشته است. کمیته انضباطی […]

 

3677016 - سرمربی سابق استقلال در آستانه محرومیت ۶ ماهه

به گزارش مجله رادینه، فدراسیون فوتبال آرای جدید کمیته انضباطی را منتشر کرد که یکی از این آرا مربوط به محمود فکری سرمربی فعلی تیم سایپا است. فکری در حال حاضر درگیر پرونده شکایت باشگاه نساجی از او به دلیل جدایی از این تیم و حضور در استقلال در سال‌های گذشته است.

کمیته انضباطی با اعلام رای فکری، تهدید کرد این مربی در صورت عدم اقدام برای پرداخت بدهی خود، ۶ ماه محروم خواهد شد: «درخصوص تخلف محمود فکری مبنی بر استنکاف از اجرای حکم، علیرغم اعطای مهلت و انقضای مهلت یک ماهه از تاریخ اعمال مجازات مذکور و عدم جلب رضایت از باشگاه نساجی و یا پرداخت مبلغ اصل محکومیت و جریمه نقدی بابت بدهکاری، وی به مدت سه مسابقه از شرکت در مسابقات رسمی محروم شد و چنانچه در هنگام خاتمه محرومیت نیز همچنان نسبت به پرداخت بدهی خود به صورت کامل اقدام نکرده باشد، بدون نیاز به هیچ‌گونه تشریفات دیگری و به صرف اعلام، به مدت ۶ ماه از هرگونه فعالیت ورزشی مرتبط محروم خواهد شد.»

 

بیشتر بخوانید :   برنامه روز سوم جام بیست‌ودوم/ مدعی قهرمانی با عربستان شروع می‌کند

 

 
انتهای خبر ورزشی/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام