کد خبر:21127
پ

رویداد ۳ گام در حمایت از صنایع‌دستی برگزار می‌شود

به‌گزارش مجله رادینه، محمدحسین عسکرپور سرپرست اداره‌کل حمایت از تولید صنایع‌دستی وزارت میراث‌فرهنگی گفت: این رویداد در ۳ گام، طراحی شده و هنرمندان سراسر کشور تا ۱۰ آذر فرصت دارند در این رویداد شرکت کنند. عسکرپور در تشریح مراحل این رویداد افزود: در گام اول هنرمندان صنایع‌دستی کشوری باید آثارشان در رشته‌های منسوجات، رودوزی و […]

4313586 - رویداد ۳ گام در حمایت از صنایع‌دستی برگزار می‌شود

به‌گزارش مجله رادینه، محمدحسین عسکرپور سرپرست اداره‌کل حمایت از تولید صنایع‌دستی وزارت میراث‌فرهنگی گفت: این رویداد در ۳ گام، طراحی شده و هنرمندان سراسر کشور تا ۱۰ آذر فرصت دارند در این رویداد شرکت کنند.

عسکرپور در تشریح مراحل این رویداد افزود: در گام اول هنرمندان صنایع‌دستی کشوری باید آثارشان در رشته‌های منسوجات، رودوزی و چاپ را به گالری سعدآباد تهران ارسال کنند، در گام دوم طراحان لباس می‌توانند بر اساس این آثار، طرح‌های خلاقانه شأن را ارائه کنند و در گام سوم تولید لباس‌های روز بر اساس نقوش و صنایع‌دستی سنتی ایرانی انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید :   برگزاری اختتامیه مسابقات ورزش دانش آموزی در دهه فجر و تابستان

سرپرست اداره‌کل حمایت از تولید صنایع‌دستی وزارت میراث‌فرهنگی اضافه کرد: هر مرحله این رویداد خود به تنهایی بررسی و برترین‌ها معرفی می‌شود و هدف نهایی رویداد سه گام تولید انبوه و تجاری‌سازی لباس باهویت و اصالت ایرانی است.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام