کد خبر:21177
پ

آمادگی نساجی هلال جهت تولید ۲ میلیون چادر و ۸ میلیون پتو

به گزارش مجله رادینه، محمدرضا امیریان اعلام کرد: در راستای تاکید ریاست جمعیت هلال‌احمر جهت تأمین پایدار اقلام زیستی و امدادی مانند چادر و پتو، شرکت نساجی هلال ایران طرح عملیاتی تولید ۲ میلیون تخته چادر و ۸ میلیون تخته پتو را به کولیوند ریاست جمعیت ارائه کرد. مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران افزود: […]

4333935 - آمادگی نساجی هلال جهت تولید ۲ میلیون چادر و ۸ میلیون پتو

به گزارش مجله رادینه، محمدرضا امیریان اعلام کرد: در راستای تاکید ریاست جمعیت هلال‌احمر جهت تأمین پایدار اقلام زیستی و امدادی مانند چادر و پتو، شرکت نساجی هلال ایران طرح عملیاتی تولید ۲ میلیون تخته چادر و ۸ میلیون تخته پتو را به کولیوند ریاست جمعیت ارائه کرد.

مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران افزود: بر اساس این طرح، در صورت تأمین نقدینگی این شرکت می‌تواند طی یک برنامه سه‌ساله با تولید روزانه حدود دو هزار تخته چادر و بیست هزار تخته پتو نسبت به تولید این اقلام اقدام کند.

امیریان با اشاره به ظرفیت بالا و توانمندی این شرکت جهت تولید اقلام امدادی، اقدامات اخیر این شرکت را در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۱، حرکت به سمت تولید با رویکرد دانش‌بنیان و افزایش اشتغال دانست که در این خصوص اقدامات مثبتی انجام شده و ابراز امیدواری کرد با حمایت‌های مسئولان، شاهد عملیاتی شدن برنامه‌های ارائه‌شده، رونق تولید و افزایش بیش از پیش اشتغال در این شرکت باشیم.

بیشتر بخوانید :   کیفیت هوای تهران در وضعیت قابل قبول قرار دارد

لازم به ذکر است که شرکت نساجی هلال ایران یکی از زیرمحموعه‌های جمعیت هلال احمر است که در زمینه تولید انواع چادر امدادی، مسافرتی و کمپینگ، پتو، انواع البسه و اقلام زیستی فعالیت می‌کند.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام