کد خبر:21844
پ

یاد دانش آموز شهید ایذه ای توسط همکلاسی هایش گرامی داشته شد

مجله رادینه، شامگاه چهارشنبه ۲۵ آبان امسال، تروریست‌های مسلح به مردم و حافظان امنیت در ایذه یورش بردند و هفت نفر را به شهادت رساندند و برخی دیگر را راهی بیمارستان کردند. در میان شهدا یک دانش آموز به نام «سپهر مقصودی» وجود داشت که امروز همکلاسی‌های وی با در دست داشتن تصاویر این شهید، […]

4336441 - یاد دانش آموز شهید ایذه ای توسط همکلاسی هایش گرامی داشته شد

مجله رادینه، شامگاه چهارشنبه ۲۵ آبان امسال، تروریست‌های مسلح به مردم و حافظان امنیت در ایذه یورش بردند و هفت نفر را به شهادت رساندند و برخی دیگر را راهی بیمارستان کردند.

در میان شهدا یک دانش آموز به نام «سپهر مقصودی» وجود داشت که امروز همکلاسی‌های وی با در دست داشتن تصاویر این شهید، یاد او را زنده نگه داشتند.

مسعود حمیدی نژاد مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان نیز با حضور در محل مدرسه شهید سپهر مقصودی و در دیدار با همکلاسی‌های این شهید دانش آموز ضمن تاکید بر جایگاه رفیع شهیدان در پیشبرد اهداف انقلاب؛ اظهار کرد: شهادت والاترین مقامی است که یک انسان می‌تواند در نزد پروردگار به آن دست یابد و امروز شما در کلاس مدرسه خود از همکلاسی خود درس ایثار، مقاومت و پایمردی آموختید.

بیشتر بخوانید :   ماجرای درگیری در خیابان سلسبیل چه بود؟

وی در ادامه با اشاره به تلاش‌های دشمنان برای متوقف کردن روند رشد شاخص‌های علمی کشور بیان کرد: مهمترین دلیل اقدامات دشمنان انقلاب در راه اندازی جنگ ترکیبی بر علیه انقلاب اسلامی واهمه آنها از تحقق رشد علمی کشور به دست جوانان و نوجوانان ایرانی است. بی شک مهمترین اقدام متقابل شما در برابر این اتفاقات این است که بیش از پیش در تحصیل علم و دانش مصمم باشید.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان ضمن تبریک و تسلیت شهادت دانش آموزان در حادثه تروریستی شهرستان یادآور شد: یاد و خاطره شهدای دانش آموز ایذه ای همواره در یادها باقی خواهد ماند و مسیری برای حرکت دانش آموزان گام دومی در استان خوزستان خواهد بود.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام