کد خبر:21953
پ

پایان اعتصاب استقلال و آغاز تمرین

  مجله رادینه، تیم فوتبال استقلال تهران پس از قهرمانی در سوپر جام و دو هفته تعطیلی، ظهر امروز تمریناتش را در مجموعه انقلاب برای شروع دوباره لیگ برتر از سر گرفت. قرار بود آبی پوشان از روز جمعه تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی آغاز کنند اما اعتراض بازیکنان نسبت به عدم پرداخت […]

 

4337350 - پایان اعتصاب استقلال و آغاز تمرین

مجله رادینه، تیم فوتبال استقلال تهران پس از قهرمانی در سوپر جام و دو هفته تعطیلی، ظهر امروز تمریناتش را در مجموعه انقلاب برای شروع دوباره لیگ برتر از سر گرفت.

قرار بود آبی پوشان از روز جمعه تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی آغاز کنند اما اعتراض بازیکنان نسبت به عدم پرداخت مطالباتشان باعث تعویق دو روزه آبی پوشان شد و آنها به دلیل مشخص نبودن وضعیتشان، تمرین نکردند.

مدیرعامل باشگاه استقلال روز گذشته در تمرین آبی پوشان حضور پیدا کرد و ضمن صحبت با بازیکنان، قول‌هایی هم به آنان داد و از آنها خواست که از امروز یکشنبه تمرینات خود را برای شروع لیگ آغاز کنند.

بیشتر بخوانید :   ساعت برگزاری مسابقه معوقه ملوان و فولاد اعلام شد

در تمرین امروز، کلیه نفرات به جز ملی پوشان حضور داشتند. آرمان رمضانی و محمدحسین زواری که به دلیل مصدومیت مدتها در تمرین حضور نداشتند امروز به طور اختصاصی تمرین کردند. سبحان خاقانی هم زیر نظر کادر پزشکی نرم دوی را آغاز کرد.

آبی پوشان ابتدا بدنهای خود را گرم، سپس به مرور کارهای تاکتیکی پرداخته و در پایان یک فوتبال درون تیمی را برگزار کردند.

تیم فوتبال استقلال تهران فردا هم تمرینات خود را در زمین مجموعه انقلاب ادامه خواهد داد.

 

 

 
انتهای خبر ورزشی/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام