کد خبر:21971
پ

آخرین تمرین ایران برای بازی با انگلیس/ سخت‌گیری فیفا و کی‌روش

  به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از دوحه، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۱۵ امروز به وقت محلی در یکی از چمن‌های ورزشگاه الریان قطر برگزار شد. این تمرین در حالی با حضور تمامی نفرات آغاز شد که طبق قوانین فیفا و تصمیم کادرفنی تیم ملی ایران تنها در ۱۵ دقیقه ابتدایی اجازه […]

 

1668954543 379 4333352 - آخرین تمرین ایران برای بازی با انگلیس/ سخت‌گیری فیفا و کی‌روش

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از دوحه، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۱۵ امروز به وقت محلی در یکی از چمن‌های ورزشگاه الریان قطر برگزار شد.

این تمرین در حالی با حضور تمامی نفرات آغاز شد که طبق قوانین فیفا و تصمیم کادرفنی تیم ملی ایران تنها در ۱۵ دقیقه ابتدایی اجازه حضور اهالی رسانه داده شد.

مسئولان اجرایی فیفا طبق قوانین و مقررات مربوط به هر مسابقه اجازه هرگونه فیلمبرداری از تمرین قبل از بازی‌های رسمی جام جهانی را ندادند سختگیری شدید آنها با هشدار به تعدادی از خبرنگاران همراه بود تا با کارت قرمز آنها روبرو نشوند.

بیشتر بخوانید :   تدابیر ویژه ساپینتو برای بازی با پرسپولیس/انجام دیدارهای تدارکاتی

تعداد زیادی از عکاسان و خبرنگاران کشورهای انگلیس، آمریکا و ژاپن در تمرین امروز ایران حضور داشتند اما سختگیری‌های مسئولان فیفا نیز مانع از گزارش آنها از کنار زمین تمرین ملی پوشان شد.

سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران که صحبت‌های زیادی درباره احتمال عدم حضورش در بازی فردا به دلیل مصدومیت شنیده می‌شد در ابتدای تمرین کاملاً آماده بود و هم تیمی‌هایش را همراهی می‌کرد.

یکی از دستیاران کی روش همچون مسئولان فیفا دقت زیادی داشت که به هیچ وجه از تمرین امروز فیلمبرداری نشود.

 

 

 
انتهای خبر ورزشی/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام