کد خبر:22068
پ

فضاسازی‌های منفی معاندان اثری روی تیم ملی ندارد

  سید احسان قاضی زاده هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه برای تیم ملی فوتبال کشورمان که امروز اولین بازی خود را در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ برگزار می‌کند، آرزوی موفقیت دارم، اظهار داشت: تیم ملی نماد ملی یک کشور است و امیدوارم بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان در رقابت‌های جام جهانی […]

 

3828258 - فضاسازی‌های منفی معاندان اثری روی تیم ملی ندارد

سید احسان قاضی زاده هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه برای تیم ملی فوتبال کشورمان که امروز اولین بازی خود را در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ برگزار می‌کند، آرزوی موفقیت دارم، اظهار داشت: تیم ملی نماد ملی یک کشور است و امیدوارم بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان در رقابت‌های جام جهانی عملکرد بسیار خوبی داشته باشند.

وی بیان کرد: ان‌شاءالله بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با روحیه عالی برای ۸۰ میلیون ایرانی بجنگند و قدردان و قدرشناس پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران و سرود ملی کشورمان باشند.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما برای این پرچم و سرود ملی صدها هزار شهید دادیم و افراد زیادی در دوران جنگ تحمیلی، دوران بعد از جنگ تحمیلی و دوران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایثارگری‌های زیادی برای کشور کرده‌اند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی متذکر شد: همان طور که مادران شهدا در مراسم بدرقه بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از اعزام به قطر حضور یافتند، امیدواریم بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان بتوانند در رقابت‌های جام جهانی با بازی‌های خوب و درجه یک خود حافظ و نگهدار این روحیه ملی باشند.

بیشتر بخوانید :   مصدومیت گلر استقلال جدی نیست/ نیک نفس به بازی نساجی نمی‌رسد

قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به فضاسازی معاندان داخلی و خارجی علیه تیم ملی فوتبال ایران، گفت: این روزها می‌بینیم که در جاهای مختلف حرف‌ها و فضاسازی‌های منفی علیه تیم ملی فوتبال می‌شود که قطعاً اگر بازیکنان تیم ملی در این رقابت‌ها برای آحاد مردم یعنی ۸۰ میلیون ایرانی به میدان بروند، این فضاسازی‌ها روی آنان خیلی اثرگذار نیست.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این روزها مباحثی حتی از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره عرصه مدیریتی ورزش کشور و مدیریت فدراسیون‌های ورزشی مطرح می‌شود که ما همه این بحث‌ها و موضوعات را به بعد از جام جهانی موکول می‌کنیم و این مسائل در جای خودش مطرح و پیگیری می‌شود.

نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: تلقی بنده آن است که ان‌شاءالله شاهد مسابقات خوبی از سوی تیم ملی ایران در جام جهانی خواهیم بود. الان انسجام ملی مهم است و برای تیم ملی کشورمان آرزوی موفقیت داریم.

 

 

 
انتهای خبر ورزشی/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام