کد خبر:22084
پ

سلبریتی‌ها حق ندارند اقتدار تیم ملی فوتبال را تضعیف کنند

  جبار کوچکی‌نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه رقابت‌های ورزشی از جمله جام جهانی هیچ ارتباطی به مسائل سیاسی ندارد، گفت: نباید ورزش و سیاست با یکدیگر آمیخته شود. وی اظهار داشت: در روزهای اخیر دیدیم که معاندان و دشمنان داخلی و خارجی مطالبی را علیه تیم ملی فوتبال کشورمان مطرح و […]

 

2949222 - سلبریتی‌ها حق ندارند اقتدار تیم ملی فوتبال را تضعیف کنند

جبار کوچکی‌نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه رقابت‌های ورزشی از جمله جام جهانی هیچ ارتباطی به مسائل سیاسی ندارد، گفت: نباید ورزش و سیاست با یکدیگر آمیخته شود.

وی اظهار داشت: در روزهای اخیر دیدیم که معاندان و دشمنان داخلی و خارجی مطالبی را علیه تیم ملی فوتبال کشورمان مطرح و تلاش کردند تا بازیکنان تیم ملی در مسابقات جام جهانی شرکت نکنند، اما اقدامات آنان بی فایده بود.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تیم ملی فوتبال کشورمان امروز اولین مسابقه خود را در رقابت‌های جام جهانی برگزار می‌کند و ان‌شاءالله در رقابت با تیم ملی انگلیس به پیروزی می‌رسد.

دروغ‌پردازی‌های معاندان نظام برای مردم برملا شده است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دروغ پردازی‌های معاندان نظام علیه کشورمان برای مردم برملا شده است، گفت: استکبار جهانی این روزها خودزنی و به عبارت دیگر خودکشی سیاسی می‌کند، چرا که برنامه‌ها و اهدافش درباره ایران محقق نمی‌شود؛ کشورهای مستکبر جهان از این مسئله عصبانی هستند.

کوچکی‌نژاد با اشاره به تلاش رسانه‌های فارسی‌زبان بریتانیایی علیه تیم ملی فوتبال کشورمان، ادامه داد: برخی از کشورها مانند انگلیس و آمریکا به نتایج دیدارهای ورزشی خود با سایر کشورها خیلی حساس نیستند، اما حساسیت آن‌ها برای رقابت با تیم‌های ورزشی ایران بسیار زیاد است.

وی تاکید کرد: آنان جمهوری اسلامی ایران را به عنوان یک قدرت بزرگ جهانی می‌دانند و نمی‌خواهند در مقابل کشورمان شکست بخورند. آنان شکست در برابر ایران در عرصه ورزشی و فوتبال را شکست در مقابل نظام جمهوری اسلامی ایران تلقی می‌کنند و به همین دلیل فضاسازی‌هایی انجام می‌دهند تا بازیکنان کشورمان از لحاظ روحی در مقابل آنان کم بیاورند، اما قطعاً به هدف خود نمی‌رسند.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی متذکر شد: چند سال پیش تیم ملی فوتبال کشورمان توانست در رقابت‌های جام جهانی مقابل آمریکا به پیروزی برسد که آن شکست برای آمریکایی‌ها بسیار سخت بود. شاید کشورهایی مانند آمریکا و انگلیس در مقابل کشورهای دیگر هم بازنده شوند، اما برای آنان پذیرفتنی نیست که در مقابل ایران شکست بخورند و به همین دلیل پیش از آغاز مسابقه با ایران از هر گونه اقدامی از جمله ایجاد جو روانی منفی استفاده می‌کنند تا روی بازیکنان کشورمان اثر منفی بگذارند.

بیشتر بخوانید :   باید بعد فرهنگی و اجتماعی ورزش را در هفته تربیت‌بدنی پررنگ کنیم

تلاش آمریکا و انگلیس برای تضعیف روحیه بازیکنان تیم ملی ایران

وی تأکید کرد: آنان می‌خواهند روحیه بازیکنان تیم ملی کشورمان را تضعیف کنند و از طریق جنگ روانی کاری انجام دهند که بازیکنان ما نتوانند توانایی‌های خود را در زمین بازی به منصه ظهور بگذارند، اما باید بدانند بازیکنان تیم ملی کشورمان انگیزه زیادی برای انجام بازی درخشان در رقابت‌های جام جهانی دارند و از هیچ تلاشی برای پیروزی ایران مضایقه نخواهند کرد.

کوچکی نژاد بیان کرد: معاندان که این روزها با ابزار رسانه‌ای خود سعی می‌کنند بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان را تخریب کنند و به آنان بگویند که چه نوع رفتاری را در زمین بازی نشان دهند، باید بدانند که راه به جایی نمی‌برند و تیم ملی فوتبال کشورمان تمام تلاش خود را برای موفقیت در این بازی انجام می‌دهد و به حواشی توجه نمی‌کند.

سلبریتی‌ها نباید تیم ملی فوتبال کشورمان را تضعیف کنند

وی ضمن محکومیت اظهارات برخی از سلبریتی‌های خودفروخته علیه بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان، تصریح کرد: برخی از سلبریتی‌ها با این اظهارات خود نشان دادند که وطن‌فروش هستند. به هیچ وجه درست نیست که برخی از سلبریتی‌های داخلی، تیم ملی فوتبال کشورمان را با حرف‌های خود تضعیف کنند. کسانی که به ایران و ملت علاقه‌مند هستند، نباید چنین اظهاراتی را مطرح کنند.

کوچکی‌نژاد با تاکید بر اینکه تیم ملی نماد ملی کشورمان است و بازیکنان تیم ملی نماینده جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های بین‌المللی هستند، گفت: هیچ کسی حق ندارد اقتدار تیم ملی فوتبال را تضعیف کند. آن دسته از سلبریتی‌های داخلی که علیه بازیکنان تیم ملی کشورمان مطالبی را مطرح کردند، به همگان ثابت کردند که به ایران، ایرانی و اقتدار کشورمان هیچ گونه علاقه‌ای ندارند و وطن فروشانی هستند که به ظاهر ایرانی هستند و دم از تعلق خاطر به کشور می‌زنند.

 

 

 
انتهای خبر ورزشی/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام