کد خبر:22123
پ

برخورد دوستانه هواداران ایران و انگلیس/شناخت ویژه دو بازیکن ایران

  به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به قطر، بیست و دومین دوره رقابتهای فوتبال جام جهانی از امروز دوشنبه برای تیم ملی ایران آغاز می شود و ملی پوشان کشورمان از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه در ورزشگاه خلیفه شهر دوحه به مصاف تیم ملی انگلیس می روند. هواداران تیم ملی فوتبال ایران که خود را به […]

 

4338143 - برخورد دوستانه هواداران ایران و انگلیس/شناخت ویژه دو بازیکن ایران

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به قطر، بیست و دومین دوره رقابتهای فوتبال جام جهانی از امروز دوشنبه برای تیم ملی ایران آغاز می شود و ملی پوشان کشورمان از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه در ورزشگاه خلیفه شهر دوحه به مصاف تیم ملی انگلیس می روند.

هواداران تیم ملی فوتبال ایران که خود را به قطر رسانده اند از ساعتی پیش وارد محوطه بیرونی ورزشگاه شده اند و در مراکزی که برای سرگرمی تماشاگران در نظر گرفته شده است به انجام فعالیت ها و بازیهای ورزشی می پردازند.

البته برخی تماشاگران هم که تعدادشان زیادی نیست وارد ورزشگاه شده اند و با مستقر شدن روی صندلی های خود در انتظار شروع بازی هستند. البته اکثر تماشاگران ترجیح داده اند در محوطه بیرونی ورزشگاه حضور داشته باشند.

هواداران تیم ملی فوتبال ایران در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر عنوان کردند که بسیار امیدوارند که تیم ملی بتواند در دیدار با انگلیس نمایش خوبی داشته باشد و حتی بتواند به پیروزی هم برسد.

طرفداران دو تیم ایران و انگلیس در مسیر منتهی به ورزشگاه با یکدیگر روبرو شدند و برخورد دوستانه ای باهم داشتند. هر چند کری های مرسوی در فوتبال هم بین آنها رد و بدل شد اما در فضایی همراه با خنده و شوخی.

بیشتر بخوانید :   لیست جدید تیم ملی اعلام شد/ کی‌روش دروازه‌بان تراکتور را دعوت کرد

* فدارسیون فوتبال به همراه وزارت ارشاد بسته های حمایتی هواداری را بین تماشاگران پخش کرد تا آنها پیراهن هواداری را همراه با پرچم و دستبند بپوشند.

* هواداران انگلیسی در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر سامان قدوس و علیرضا جهانبخش را به واسطه حضور در انگلیس به خوبی می شناختند.

* دوحه قطر رفته رفته رنگ و بوی جام جهانی را با حضور طرفداران فوتبالی گرفته است و همچنان نظم بالایی در تمامی شهر وجود دارد.

* مراسم بدرقه بازیکنان تیم ملی ایران از هتل محل اقامت به سمت ورزشگاه در ساعت ۱۳:۳۰ به وقت قطر انجام شد.

* راهنماهای فیفا که به عنوان داوطلب به هواداران کمک می کنند نقش پررنگی در سطح شهر دارند.

اتفاقات و حاشیه های پیرامون دیدار ایران و انگلیس در همین خبر تکمیل می شود…

 

 

 
انتهای خبر ورزشی/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام