کد خبر:22135
پ

رئیس بنیاد شهید عضو داوطلب هلال احمر شد

به گزارش مجله رادینه، اصحاب کریمی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگان تهران بزرگ امروز با دبیرکل جمعیت هلال احمر دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار، یعقوب سلیمانی، دبیرکل جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه تعامل بین دستگاه‌ها می‌تواند نتایج مطلوبی داشته باشد، گفت: کیفی سازی از اولویت‌های جمعیت هلال احمر است و […]

4338151 - رئیس بنیاد شهید عضو داوطلب هلال احمر شد

به گزارش مجله رادینه، اصحاب کریمی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگان تهران بزرگ امروز با دبیرکل جمعیت هلال احمر دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار، یعقوب سلیمانی، دبیرکل جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه تعامل بین دستگاه‌ها می‌تواند نتایج مطلوبی داشته باشد، گفت: کیفی سازی از اولویت‌های جمعیت هلال احمر است و تلاش می‌شود تا پایگاه‌ها و خانه‌های هلال در ابتدا تجهیز و برای هر منطقه مفید واقع شوند و پس از آن به سمت تأسیس مراکز جدید خواهیم رفت.

بیشتر بخوانید :   حادثه رانندگی در محور مرند به تبریز ۲ نفر کشته درپی داشت

همچنین رئیس بنیاد شهید تهران بزرگ از تلاش‌ها و خدمات جمعیت هلال احمر در ماه‌های گذشته قدردانی کرد و هلال احمر را نهادی مردمی و جهادی دانست.

در پایان این نشست، اصحاب کریمی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با پوشیدن لباس هلال احمر، عضو داوطلب جمعیت شد.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام