کد خبر:22233
پ

نگاهی به سنگین‌ترین شکست‌ تیم‌های آسیایی در ادوار جام جهانی

  مجله رادینه، دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و انگلیس در گروه دوم بیست و دومین دوره رقابتهای جام جهانی به قضاوت رافائل کلاوس برزیلی از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه امروز دوشنبه (۳۰ آبان) در ورزشگاه ۶۰ هزار نفری خلیفه شهر دوحه آغاز شد و با برتری ۶ بر ۲ سه شیرها به پایان رسید. در […]

 

4338316 - نگاهی به سنگین‌ترین شکست‌ تیم‌های آسیایی در ادوار جام جهانی

مجله رادینه، دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و انگلیس در گروه دوم بیست و دومین دوره رقابتهای جام جهانی به قضاوت رافائل کلاوس برزیلی از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه امروز دوشنبه (۳۰ آبان) در ورزشگاه ۶۰ هزار نفری خلیفه شهر دوحه آغاز شد و با برتری ۶ بر ۲ سه شیرها به پایان رسید.

در حالی که برخی تصور می‌کنند این سنگین‌ترین شکست تیم‌های آسیایی در جام جهانی است اما پیش از تیم‌های دیگر باخت‌های بدتری را در جام جهانی متحمل شده‌اند. برخی از این شکست‌ها عبارتند از باخت؛

کره جنوبی ٩ بر صفر برابر مجارستان، ٧ بر صفر برابر ترکیه و ۵ بر صفر برابر هلند، کره شمالی ٧ بر یک برابر تیم ملی پرتغال، عربستان ٨ بر صفر برابر آلمان و ۵ بر صفر برابر روسیه و امارات ۵ بر یک برابر تیم ملی آلمان.

بیشتر بخوانید :   دردسرهای «رنار» برای دیدار با مکزیک/وضعیت خطرناک تیم ملی عربستان

البته که شکست تیم ملی ایران برابر انگلیس سنگین‌ترین شکست ملی پوشان کشورمان در شش دوره حضور در جام جهانی بوده است. ایران در جام جهانی ۱۹۷۸ از تیم ملی پرو ۴ بر یک باخته بود. در همان دوره ایران برابر هلند ۳ بر صفر شکست خورده بود.

 

 

 
انتهای خبر ورزشی/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام