کد خبر:22361
پ

جولان آلاینده‌ها در آسمان اصفهان/ موج بارشی در راه است

آسیه آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: موج بارشی روز شنبه پنجم آذر ماه نواحی غرب اصفهان، شهرستان‌هایی چون داران، چادگان، خوانسار، فریدونشهر را فرامی گیرد و وزش باد و بارش برف و باران را در این منطقه از استان انتظار داریم. وی خاطرنشان کرد: اوایل هفته آینده پایداری و سکون هوا در […]

3627521 - جولان آلاینده‌ها در آسمان اصفهان/ موج بارشی در راه است

آسیه آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: موج بارشی روز شنبه پنجم آذر ماه نواحی غرب اصفهان، شهرستان‌هایی چون داران، چادگان، خوانسار، فریدونشهر را فرامی گیرد و وزش باد و بارش برف و باران را در این منطقه از استان انتظار داریم.

وی خاطرنشان کرد: اوایل هفته آینده پایداری و سکون هوا در کلانشهر اصفهان تداوم نخواهد داشت و با گذر موج بارشی از روی استان در مناطق مرکزی و صنعتی، بهبود کیفیت هوا و کاهش غبارآلودی پیش‌بینی می‌شود.‌

کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان افزود: فردا چهارشنبه تشدید غبارآلودی هوا در کلانشهر اصفهان و مناطق صنعتی به کاهش شعاع دید و کیفیت هوا منجر می‌شود.

بیشتر بخوانید :   دستگاه قضا با اقتدار به جرایم اغتشاشگران رسیدگی کند

آقایی با بیان اینکه دمای هوای استان طی ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، افزود: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۱۹ درجه سانتیگراد بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به دمای صفر درجه می‌رسد.

وی اضافه کرد: فرودگاه شهید بهشتی اصفهان با دمای پنج درجه سانتیگراد زیر صفر و خوروبیابانک با دمای ۲۶ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب سردترین و گرم‌ترین نقاط استان پیش‌بینی می‌شود.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام