کد خبر:22410
پ

شناسایی و توقیف ۹۹۱ عدد قطعات خودروی قاچاق

به گزارش مجله رادینه، سرهنگ هدایت بهرامی رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اظهار داشت: مأموران انتظامی پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی تهران هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی محدوده حسن آباد فشافویه به یک کامیون باری مشکوک شدند که جهت بررسی بیشتر خودرو را متوقف کردند. رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران افزود: مأموران […]

1717673 - شناسایی و توقیف ۹۹۱ عدد قطعات خودروی قاچاق

به گزارش مجله رادینه، سرهنگ هدایت بهرامی رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اظهار داشت: مأموران انتظامی پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی تهران هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی محدوده حسن آباد فشافویه به یک کامیون باری مشکوک شدند که جهت بررسی بیشتر خودرو را متوقف کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران افزود: مأموران در بازرسی از کامیون ۹۹۱ عدد انواع لوازم خودرو استوک و آکبند و یک دستگاه ماشین ظرف‌شویی قاچاق که به صورت غیر مجاز حمل می‌شد کشف کردند که ارزش آن بنا بر نظر کارشناسان مربوطه بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال برآورد شد.

بیشتر بخوانید :   رئیس قوه قضائیه درگذشت آیت‌الله مفید را تسلیت گفت

هدایتی با بیان اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر و به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، تصریح کرد: متهم تحت پوشش بار سبوس برنج کالاهای قاچاق را از شهرهای شمال غربی کشور به مقصد شهر تهران تهیه کرده بود که با تلاش و هوشمندی کارآگاهان این پلیس کالای قاچاق شناسایی و توقیف شد.

وی در خاتمه بیان کرد: شهروندان هرگونه موارد مشکوک را از طریق تماس تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام