کد خبر:22449
پ

نشست اضطراری برای دو بازی مهم/ ترکیب تیم ملی ایران تغییر می‌کند؟

  به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به قطر، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدار خود در بیست و دومین دوره رقابتهای جام جهانی برابر انگلیس متحمل شکست ۶ بر ۲ شد تا سنگین‌ترین شکست تاریخ حضور فوتبال کشورمان در جام‌های جهانی را تجربه کند. به دنبال این شکست کارلوس کی روش سعی کرد در […]

 

4338441 - نشست اضطراری برای دو بازی مهم/ ترکیب تیم ملی ایران تغییر می‌کند؟

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به قطر، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدار خود در بیست و دومین دوره رقابتهای جام جهانی برابر انگلیس متحمل شکست ۶ بر ۲ شد تا سنگین‌ترین شکست تاریخ حضور فوتبال کشورمان در جام‌های جهانی را تجربه کند.

به دنبال این شکست کارلوس کی روش سعی کرد در همان زمین مسابقه با جمع کردن بازیکنان و حلقه اتحاد زدن بازیکنان را از نظر روحی به شرایط مطلوب برگرداند. با این حال نتیجه دیدار تیم‌های ولز و آمریکا می‌توانست برای دو دیدار باقی مانده ایران از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

این دو تیم آخرین دیدار روز دوم مسابقات جام جهانی را برگزار کردند که در نهایت به تساوی یک به یک رسیدند.

به دنبال افزایش شانس‌های تیم ملی فوتبال ایران برای صعود، کارلوس کی روش و اعضای کادر فنی بعد از دیدار ولز و آمریکا نشست نیمه شبی برگزار کردند تا شرایط تیم ملی را بررسی کنند.

بیشتر بخوانید :   وساطت بی نتیجه برای بازگشت دستیار شمسایی به تیم ملی فوتسال

در این نشست شرایط تیم ملی و عملکرد بازیکنان در دیدار برابر انگلیس آنالیز شد و تدابیر لازم برای دو بازی باقی مانده برابر ولز و آمریکا اتخاذ شد.

با این حال باید دید پس از انتقاداتی که از ترکیب تیم ملی در دیدار با انگلیس شد، کی روش تصمیم به تغییر برخی نفرات خواهد گرفت یا با همان ترکیب به مصاف تیم ملی ولز خواهد رفت.

دومین دیدار تیم ملی فوتبال ایران در بیست و دومین دوره مسابقات جام جهانی روز جمعه ۴ آذر برابر ولز برگزار خواهد شد و روز ۸ آذر نیز دیدار با آمریکا انجام می‌شود.

مجله رادینه را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

 

 
انتهای خبر ورزشی/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام