کد خبر:22588
پ

کارگران معترض دوربین‌های کارخانه تولید آیفون در چین را شکستند

به گزارش مجله رادینه به نقل از رویترز، صحنه‌هایی از این رویداد در روز چهارشنبه در پلتفرم به اشتراک گذاری ویدئوی کوآیشو پخش شد. صدها کارگر در محوطه فاکسکان، محل بزرگ‌ترین کارخانه تولید آیفون در جهان، تظاهرات کردند. بسیاری از آنها شعار می‌دادند «حقوق ما را بده». اطراف آنها را افرادی با لباس‌های ایمنی و […]


4339550 - کارگران معترض دوربین‌های کارخانه تولید آیفون در چین را شکستند

به گزارش مجله رادینه به نقل از رویترز، صحنه‌هایی از این رویداد در روز چهارشنبه در پلتفرم به اشتراک گذاری ویدئوی کوآیشو پخش شد.

صدها کارگر در محوطه فاکسکان، محل بزرگ‌ترین کارخانه تولید آیفون در جهان، تظاهرات کردند. بسیاری از آنها شعار می‌دادند «حقوق ما را بده». اطراف آنها را افرادی با لباس‌های ایمنی و بهداشتی ضد کرونا احاطه کرده بودند که برخی باتوم به دست داشتند.

این تصاویر پس از هفته‌ها آشوب در فاکسکان منتشر شده و گفته می‌شود این درگیری‌ها به فرار تعداد زیادی از کارکنان کارخانه فاکسکان در اعتراض به سیاست‌های سختگیرانه کنترلی ضد کرونا منجر شده است.

بیشتر بخوانید :   هواپیمای خورشیدی ایرباس رکورد زد

بسیاری از کارگران سابق از کمبود مواد غذایی و قوانین قرنطینه سفت و سخت شکایت کرده‌اند و فاکسکان مجبور شده مشوق‌هایی از جمله پاداش برای حفظ کارگران خود ارائه دهد.

افراد متعددی گفته اند پس از اینکه این هفته به آنها اطلاع داده شد پاداش‌های خود را دیرتر از وعده اولیه دریافت خواهند کرد، اعتراض کردند. یکی از افراد در تصاویر رسانه‌های اجتماعی از این صحنه‌ها می‌گوید: «فاکسکان هرگز با انسان‌ها مانند انسان رفتار نمی‌کند.»

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام