کد خبر:22625
پ

اقدامات نوآورانه راهکار اصلی کاهش مشکلات محیط زیستی است

مجله رادینه، روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در حاشیه اختتامیه بیستمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست اظهار داشت: نفت، گاز، انرژی و خودرو به جهت بهتر زندگی کردن در نظر گرفته شده و این باید توجه داشت زندگی در بستر محیط زیست سالم شکل می‌گیرد و اگر محیط زیست سبز […]

3174499 - اقدامات نوآورانه راهکار اصلی کاهش مشکلات محیط زیستی است

مجله رادینه، روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در حاشیه اختتامیه بیستمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست اظهار داشت: نفت، گاز، انرژی و خودرو به جهت بهتر زندگی کردن در نظر گرفته شده و این باید توجه داشت زندگی در بستر محیط زیست سالم شکل می‌گیرد و اگر محیط زیست سبز و آرامش داشته باشیم توانسته ایم گام‌های موفقیت را طی کنیم.

وی افزود: توجه به محیط زیست در رأس برنامه‌های علمی، اقتصادی و توسعه کشور است و برای اینکه محیط زیست خوبی داشته باشیم دو راه بیشتر نداریم یا اینکه بسیار هزینه کنیم که این چندان مقدور نیست و یا اینکه از راههای نوآورانه بهره مند شویم.

بیشتر بخوانید :   تشریح نظرات و برنامه آموزش‌وپرورش در موضوع تأثیر معدل در کنکور

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: اگر از راهکارهای نوآورانه بهره مند شویم قطعاً موفق تر خواهیم بود و کارها با سرعت بیشتری پیش می‌رود.

وی با اشاره به فعالیت صندوق ملی محیط زیست گفت: هزار میلیارد تومان باید از عوارض آلایندگی به این صندوق طی سال گذشته واریز می‌شد و ما هم اعلام آمادگی کردیم تا همه عوارض آلایندگی در صندوق محیط زیست تجمیع شود.

دهقانی گفت: انشاالله با توجه هر چه بیشتر به موضوعات فناورانه می‌توانیم در جهت رفع مشکلات زیست محیطی اقدام کنیم و ما برنامه‌های خوبی را در این راستا در نظر گرفته ایم.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام