کد خبر:22750
پ

۶ هزار متر مربع از محوطه مدارس منطقه کدکن نیازمند آسفالت است

محمد معتمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: عملیات آسفالت مساحت هزار متر مربع از محوطه دبیرستان شبانه روزی شهید میرزایی و دبستان شهید حسینیان کدکن آغاز شده است. رئیس اداره آموزش و پرورش شهر کدکن حیدریه افزود: پروژه آسفالت مدارس کدکن با هدف بهبود فضای تحصیل دانش آموزان اجرا می‌شود و این در […]

4339880 - ۶ هزار متر مربع از محوطه مدارس منطقه کدکن نیازمند آسفالت است

محمد معتمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: عملیات آسفالت مساحت هزار متر مربع از محوطه دبیرستان شبانه روزی شهید میرزایی و دبستان شهید حسینیان کدکن آغاز شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهر کدکن حیدریه افزود: پروژه آسفالت مدارس کدکن با هدف بهبود فضای تحصیل دانش آموزان اجرا می‌شود و این در سایه پیگیری و تلاش همه جانبه مجموعه همکاران ساعی در دو ماه اخیر است که از محل تأمین قیر رایگان اداره کل نوسازی استان تأمین شده است.

وی ادامه داد: مدارس زیادی در سطح منطقه نیازمند زیرسازی و آسفالت است به طوری که حدود ۶ هزار متر مربع از محوطه مدارس منطقه نیازمند محوطه سازی و آسفالت است.

بیشتر بخوانید :   هوای آلوده پایتخت برای گروه‌های حساس

معتمدی بیان کرد: تلاش بر این است که این میزان با پیگیری و هماهنگی با دستگاه‌های ذی ربط به کمترین مقدار خود در سال جدید برسد و شاهد این باشیم که محوطه و محیط مدارس برای تحصیل دانش آموزان مناسب و در شأن دانش آموزان باشد.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام