کد خبر:22810
پ

تغییرات قابل لمس در چهره بازیکنان ایران قبل از مصاف با ولز

  به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از قطر، تیم ملی فوتبال ایران فردا ساعت ۱۳:۳۰ دومین بازی خود در جام جهانی را در حالی مقابل ولز برگزار می‌کند که شکست سنگین ۶ بر ۲ مقابل انگلیس احتمال تضعیف روحیه شاگردان کارلوس کی روش را برای اهالی فوتبال قابل پیش بینی نشان می‌داد. بازیکنان تیم ملی […]

 

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از قطر، تیم ملی فوتبال ایران فردا ساعت ۱۳:۳۰ دومین بازی خود در جام جهانی را در حالی مقابل ولز برگزار می‌کند که شکست سنگین ۶ بر ۲ مقابل انگلیس احتمال تضعیف روحیه شاگردان کارلوس کی روش را برای اهالی فوتبال قابل پیش بینی نشان می‌داد.

بازیکنان تیم ملی ایران که در جریان باخت مقابل انگلیس با شرایط روحی کاملاً متفاوت و فشار عجیب رسانه‌های انگلیسی روبرو بودند نتوانستند در حد و اندازه ایران ظاهر شوند تا هواداران تیم ملی در انتظار بازی‌های بعدی این تیم مقابل ولز و آمریکا باشند.

بیشتر بخوانید :   پیروزی پالما در لیگ قهرمانان اروپا با گلزنی بازیکنان ایران

4340481 - تغییرات قابل لمس در چهره بازیکنان ایران قبل از مصاف با ولز

شاگردان کارلوس کی روش در ادامه تمرینات خود در قطر ترجیح دادند بر خلاف سرمربی تیم ملی در انتقاد از برخی هواداران سکوت اختیار کنند و وارد حاشیه‌های ناخواسته نشوند. به نظر می‌رسد همین موضوع کارساز شده است و بازیکنان در شرایط روحی ایده آل تری نسبت به دو روز گذشته هستند.

این چیزی است که در تمرین امروز تیم ملی و در میان لبخندهای بازیکنان و گفتگوهای صمیمانه و شوخی‌هایشان با همدیگر به وضوح دیده می‌شد تا مشتاقان فوتبال ایران منتظر بازی فردا با ولز باشند.

4340484 - تغییرات قابل لمس در چهره بازیکنان ایران قبل از مصاف با ولز

 

 

 
انتهای خبر ورزشی/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام