کد خبر:2923
پ

تحقیق از شرکت بازی‌های ویدئویی آمریکا به علت تخلفات متعدد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده احضاریه‌هایی برای این شرکت بزرگ سازنده بازی‌های ویدئویی و تعدادی از کارکنان فعلی و سابق آن ارسال کرده و خواستار دریافت اطلاعاتی در مورد موضوع مذکور شده است. اکتیویژن به علت تولید بازی‌هایی مانند «کال او دیوتی» و «کندی کراش» […]


3896501 - تحقیق از شرکت بازی‌های ویدئویی آمریکا به علت تخلفات متعدد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده احضاریه‌هایی برای این شرکت بزرگ سازنده بازی‌های ویدئویی و تعدادی از کارکنان فعلی و سابق آن ارسال کرده و خواستار دریافت اطلاعاتی در مورد موضوع مذکور شده است. اکتیویژن به علت تولید بازی‌هایی مانند «کال او دیوتی» و «کندی کراش» شهرت دارد.

اکتیویژن پیش از این هم به علت نقض قوانین پرداخت برابر، اعمال تبعیض جنسیتی و آزار جنسی برخی کارکنانش مورد پیگرد قضائی قرار گرفته بود. اعلام این خبر موجب سقوط ۴.۲ درصدی ارزش سهام اکتیویژن شد.

بیشتر بخوانید :   بایدن با ۳۰ کشور دنیا درباره جرایم سایبری همکاری می کند

بر اساس اخبار منتشر شده بابی کوتیک مدیر اجرایی این شرکت نیز به دادگاه فراخوانده شده است. گفته می‌شود قرار است این بار هم به موضوعاتی در ارتباط با آزار جنسی و تبعیض بر علیه کارکنان زن رسیدگی شود.

از جمله اسناد جدید مورد بررسی می‌توان به محتوای برخی جلسات هیأت رئیسه اکتیویژن، اطلاعات ارائه شده توسط شش کارمند سابق اکتیویژن و برخی ارتباطات بابی کوتیک با سایر مدیران ارشد این شرکت در مورد تبعیض و آزار جنسی اشاره کرد.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام