کد خبر:7734
پ

بریتانیا نسبت به خودپردازهای غیرقانونی ارزهای دیجیتال هشدار داد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از زد دی نت، شرکت‌های فعال در حوزه ارز رمز در صورتی که می‌خواهند دستگاه‌های خودپرداز در بریتانیا راه‌اندازی کنند، ملزم به ثبت نام در این اداره موسوم به اف سی ای هستند و نیز باید از مقررات پول‌شویی بریتانیا پیروی کنند. با این حال، بنا بر اعلام این […]


3867322 - بریتانیا نسبت به خودپردازهای غیرقانونی ارزهای دیجیتال هشدار داد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از زد دی نت، شرکت‌های فعال در حوزه ارز رمز در صورتی که می‌خواهند دستگاه‌های خودپرداز در بریتانیا راه‌اندازی کنند، ملزم به ثبت نام در این اداره موسوم به اف سی ای هستند و نیز باید از مقررات پول‌شویی بریتانیا پیروی کنند.

با این حال، بنا بر اعلام این اداره، هیچ یک از شرکت‌های فعال در این زمینه برای تأیید خدمات خودپرداز ارز رمز ثبت‌نام نکرده‌اند و بنابراین به صورت غیرقانونی فعالیت می‌کنند.

اداره مذکور تصریح کرده: ما نگران دستگاه‌های خودپرداز ارز رمز فعال در بریتانیا هستیم و بنابراین با اپراتورها تماس می‌گیریم و دستور می‌دهیم دستگاه‌ها خاموش شوند و در غیر این صورت اقدامات بعدی انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید :   دسترسی به سیستم هشدار اضطراری/ تسهیل رقابت پهن باند ماهواره‌ای

این اداره اعلام کرد از زمانی که فهرستی از شرکت‌های رمزنگاری ثبت‌نشده را منتشر کرد، ۱۱۰ مورد از آنها فعالیت خود را متوقف کرده‌اند. هم اکنون، ۲۴۴ شرکت دارایی رمزنگاری شده در بریتانیا وجود دارد که به‌عنوان ثبت‌نشده فهرست شده‌اند.

در اطلاعیه اداره مذکور آمده است: ما مرتباً به مصرف‌کنندگان هشدار می‌دهیم ارز رمزها پرخطر هستند، به این معنی که افراد در صورت بروز مشکل، از هیچ گونه حمایتی برخوردار نیستند، بنابراین مردم باید آماده باشند که در صورت سرمایه‌گذاری در این حوزه، تمام پول خود را از دست بدهند.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام