کد خبر:7852
پ

چین مایکروسافت را موظف به حذف قابلیت پیشنهاد خودکار بینگ کرد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، این دومین بار از دسامبر گذشته تاکنون است که بینگ مجبور به تعلیق یکی از قابلیت‌های خود بر اساس درخواست دولت چین می‌شود. مقامات پکن برای وادار کردن شرکت‌های فناوری آمریکایی به تبعیت از قوانین داخلی این کشور و جلوگیری از انتقال اطلاعات خصوصی کاربران چینی به […]


4099962 - چین مایکروسافت را موظف به حذف قابلیت پیشنهاد خودکار بینگ کرد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، این دومین بار از دسامبر گذشته تاکنون است که بینگ مجبور به تعلیق یکی از قابلیت‌های خود بر اساس درخواست دولت چین می‌شود.

مقامات پکن برای وادار کردن شرکت‌های فناوری آمریکایی به تبعیت از قوانین داخلی این کشور و جلوگیری از انتقال اطلاعات خصوصی کاربران چینی به خارج از این کشور رویه سختگیرانه ای را در پیش گرفته‌اند.

بینگ تبعیت از این دستور را آغاز کرده و از روز گذشته برخی کاربران چینی از فعال شدن آن خبر داده‌اند. بینگ در سایت چینی خود اعلام کرد: “بینگ یک پلتفرم جستجوی جهانی است و به احترام به قانون و حق دسترسی کاربران به اطلاعات متعهد است.”

بیشتر بخوانید :   دستورالعمل پیشگیری از نشت اطلاعات سازمانها منتشر شد

بینگ دلیلی برای تعلیق مذکور اعلام نکرد. مایکروسافت هم به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداده است.

شرکت‌های اینترنتی آمریکایی در چین در یک سال گذشته با محدودیت‌های جدیدی در حوزه‌هایی از محتوا گرفته تا حریم خصوصی مشتریان مواجه بوده‌اند.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام