کد خبر:7887
پ

دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی منصوب شد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از معاونت علمی، سورنا ستاری در حکمی حسین ملازاده را به عنوان دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب کرد. در متن این حکم آمده است: «با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد رئیس مرکز توسعه فناوری‌های […]


3614705 - دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی منصوب شد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از معاونت علمی، سورنا ستاری در حکمی حسین ملازاده را به عنوان دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است: «با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان دبیر ستاد فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی منصوب می‌کنم. انتظار می‌رود با توکل به خدای متعال و در چارچوب نظامنامه جامع ارزیابی متوازن مأموریت‌های ستادهای توسعه فناوری و جلب همکاری اعضای حقیقی و حقوقی ستاد، ضمن اتخاذ رویکرد ملی و فرا دستگاهی و توجه به مزیت‌ها و مقتضیات بومی و بهره مندی از دستاوردهای مفید ملی و بین المللی نسبت به هم افزایی فعالیت‌های مرتبط با توسعه و بهبود محیط کسب و کار، توسعه زیست بوم استارت آپی و جلب مشارکت بخش خصوصی و دولتی در حوزه اقتصاد دیجیتال و تعامل با دستگاه‌های ذی ربط این حوزه با هماهنگی مستقیم مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی اقدام کنید.

بیشتر بخوانید :   واکنش وزیر ارتباطات به فعال شدن «جستجوی امن»

همچنین توجه جدی به فناوری‌های آینده و تحول آفرین در بخش دیجیتال و هوشمند سازی و حمایت از نوآوران و کارآفرینان دانش بنیان یکی از اولویت‌های ستاد در این دوره خواهد بود. امیدوارم با تغییر رویکرد این ستاد و با استفاده از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات در این عرصه گام‌های جدی برداشته شود.»

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام