کد خبر:7916
پ

صنعت فناوری روسیه هدف جدید تحریم های آمریکا

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، جانت یلن رییس خرانه داری آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد: ما همچنان با تحریم ها از هر زاویه ممکن ماشین جنگ پوتین( رییس جمهور روسیه) را هدف می گیریم تا زمانیکه این جنگ تمام شود. وزارت خزانه داری آمریکا بر ۲۱ شرکت و ۱۳ فرد از […]


3900761 - صنعت فناوری روسیه هدف جدید تحریم های آمریکا

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، جانت یلن رییس خرانه داری آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد: ما همچنان با تحریم ها از هر زاویه ممکن ماشین جنگ پوتین( رییس جمهور روسیه) را هدف می گیریم تا زمانیکه این جنگ تمام شود.

وزارت خزانه داری آمریکا بر ۲۱ شرکت و ۱۳ فرد از جمله شرکت میکرون، بزرگترین تراشه ساز، تولید کننده و صادرکننده میکروالکترونیک روسیه تحریم هایی وضع کرده است.

همچنین دولت آمریکا اعلام کرد ۳ بخش جدید در اقتصاد روسیه تحت یک فرمان اجرایی موجود مشمول تحریم‌ها هستند و به این ترتیب ایالات متحده می تواند اقدامات تنبیهی را علیه هر شخص یا نهاد فعال در بخش‌های هوافضا، دریایی و الکترونیک اعمال کند.

بیشتر بخوانید :   وضع جریمه برای کنترل سلطه اپراتورهای فروشگاه های اپ در کره جنوبی

اقدامات مذکور هرگونه دارایی های ایالات متحده را مسدود می کند و عموماً آمریکایی ها را از معامله با آنها منع می کند. از جمله شرکت های هدف تحریم های آمریکا می توان به سرنیا انجینرینگ، سرتا (تولید کننده تجهیزات) اشاره کرد که هر دو متهم شده اند به طور غیرقانونی تجهیزات و فناوری برای بخش دفاعی روسیه فراهم کرده اند.

تحریم های خزانه داری آمریکا شامل این دو شرکت و همچنین افراد و موسساتی دیگری است که متهم هستند بخشی از شبکه اجتناب از تحریم ها را تشکیل می دهند.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام